DOBAR POGLED ŽELI VAM VAŠ LORIST TIM.
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte.

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i dužinom sesije

Napredna pretraga

139690 poruka u 5959 tema- 5868 članova - Poslednji član: coolerns

Децембар 20, 2014, 05:21:49
Novi SadBeogradNišValjevoPrištinaBanja LukaPodgorica
Stranice: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 25   Idi dole
Štampaj
Autor Tema: Najbolji terenac u lovistu  (Pročitano 83315 puta)
MikaHunter
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

Pol: Muškarac

LU,,Varovnice,,

sgrstruja@live.com zivanovicmiodrag@rocketmail.com
WWW E-mail
« Odgovor #255 poslato: Јануар 09, 2010, 11:56:28 »

Evo da predstavim cime ja idem u terene u lov.Nije los cupa se svuda,gazi oranje,sneg,zeza ga malo duzina pa mora pazljivo preko prepreka.Zavrsi nam posao u terenu uvek.Sad sam narucio prave off-road gume i el.vitlo da bude pravi terenac.
Ipak mislim da je SAMURAJ nezamenljiv za terene ali sta cu kad imam ovaj tenk meni on najbolji.

Sačuvana

steel
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

s.rodic@hotmail.com
« Odgovor #256 poslato: Јануар 10, 2010, 12:18:28 »

Nešto mi je previše uglancan, nebi rekao da ide baš svuda. hi
Jel ima negde da se kupi ovakav samo da je kratki?
Sačuvana

Vuk ne vije što je mesa gladan, nego vije da družinu svije!
MikaHunter
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

LU,,Varovnice,,

WWW E-mail
« Odgovor #257 poslato: Јануар 10, 2010, 01:29:57 »

Druze ovako izgleda auto kad se opere,a to ,,nebi rekao da ide baš svuda,, da moze da prica gde je sve prosao.....
,,Kada padne prvi sneg,, pa do daljnjeg ja sam sa njim po Kosmaju,malo da ga jos glacnem i opremim za off-road i predajem ga matorom.Sebi planiram da uvezem ili G klasu kratku kabrio verziju ili nissan navaru.Oba su extra za voznju van puta,nisu za neko preterano izivljavanju ali sneg,blato,voda do jedu.
Nissan patrol kratki je odlican dzip ali ima manu sto je visok,a kratak ima kratko medju-osovinsko rastojanje i ko nema iskustva sa takvim tipom vozila moze lako da nastrada.Znam za jedan sto se prodaje opremljen za off-road cini mi se da je oko 3000E 91`god,4.2 benzinac,ima plin,roll-barovi,alu-pragovi,maglenke vrhunske+4 nakrovu (srednje dve se kontrolisu na daljinac iz kola)Mogu da se raspitam dali je cena fixna milsim da nije registrovan.
Sačuvana

Mladjan
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

« Odgovor #258 poslato: Јануар 10, 2010, 02:33:13 »

Dule jagde ce potvrditi njegove mogucnosti u Kovinskom blatu, moj drug koji ima Suzukija kaze po njegovim iskustvima sta je on sa Samurajem imao ovde nebih izasao gde je Nissan izgurao, e ja jos sem tog blata nisam imao veca iskustva, vremenom cu i to potvrditi i videti gde su mu granice, jos samo gume za offroad nesto ovako http://images.google.at/images?ndsp=18&hl=de&um=1&sa=3&q=MT-117+XTREME+&btnG=Bilder-Suche
Sačuvana

Dobar pogled
shaga
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

Wild Boar

WWW E-mail
« Odgovor #259 poslato: Јануар 10, 2010, 02:50:51 »

Dule jagde ce potvrditi njegove mogucnosti u Kovinskom blatu, moj drug koji ima Suzukija kaze po njegovim iskustvima sta je on sa Samurajem imao ovde nebih izasao gde je Nissan izgurao
Pa nebi ja vozio SAMURAJA da ne valja hehehehehehehe lol spiteful hi
Sačuvana

A u ruke Mandusica Vuka bice svaka puska ubojita
http://www.youtube.com/watch?v=Qpi-3qM6rj4
Mladjan
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

« Odgovor #260 poslato: Јануар 10, 2010, 02:54:52 »

pa sta si pa ti hahahahaaaaaaaaaaaaaaaaaaa drinks
Ja ni nerekoh da nevalja ali povezi ti sa njim pet lovaca i pet kerova, mislim svi imaju mane i prednosti, samuraja sam gledao i veruj mi mislio sam da ni pesice se nemoze proci kud on ide ali i sa drugim se dostignu neki ciljevi, sve u skladu potreba i mogucnostima, ni sa jednim netreba preterivati
Sačuvana

Dobar pogled
MikaHunter
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

LU,,Varovnice,,

WWW E-mail
« Odgovor #261 poslato: Јануар 10, 2010, 03:06:03 »

Nissan Navara je isto dugacka kao i moj patrol tako da bi koristila gume koje si ti napisao morala bi malo da se modifikuje.Da je bolja od samuraja nije bas u svemu.Sto se tice snage,da se popne na neki strmi teren koji pod snegom ili blatom,da izvuce neki teret,da se recimo vozi po terenima koju su zahtevniji i traze pogon 4x4.Navara je u klasi sa patrolom,defenderom,hiluxom i svi su radjeni na isti sistem mislim na godista od 90` do 95` i svi imaju isti problem DELOVI jer su japanci sem defendera on je englez i tesko mogu da se nadju na otpadima i ko ih ima cenih kao nove ja sam na patrolu radio generalnu i kostala me 3300E,a u NISSAN GAGA centru bi me kostala 5000E.
Suzuki samuraj je najbolje vozilo za lovce.Malo kosta,mogu da se nadju delovi,uzak,kratak,nizak,koristan za sve terene ali nema mnogo snage.On je u prednosti jer moze da se provuce skoro svuda i na njemu nema mnogo elektronike uglavnom je sve mehanika i kada ga negde ostetis bice ti mnogo manje zao nego da ostetis navaru.Navara je odlican meni je zelja da ga ove godine uvezem.Sto je manje nasminkan to je bolji za lov.
Licno sam prisustvovao sceni kada tipa sa novi Jeep cherokee-jem izvlaci navara iz dubokog snega.

moj rang terenaca za lov

1.mesto dele pinzgauer i samuraj
2.navara 99`god
3.kratka G klasa 92`god
4.land rover defender verzija 110 TD5 crew cab

Sto bi Mladjan rekao gde bre u samuraj da stanu 5 lovaca i pet kerova i jos da ide,a jos kad padne neko svinjce od 150kg pa mora da se i ono preveze.Samo zbog toga bih pre kupio navaru nego samuraja,a navara ima jos i tovarni deo za kerove i za ulov.Naravno svako kupujem prema svojim potrebama,neko ima neprohodnije terene gde nemoze veci dzip da prodje,a neko u terenu moze da vozi i HUMMERA.

Tata za off-road i za servis dzipova gosn Batak iz Knjazevca steta sto nije lovac.Gledao sam sta covek radi sa dzipom po sumi ned nebih probao nego nebi smeo da sednem da se vozim sa njim.
Sačuvana

Mladjan
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

« Odgovor #262 poslato: Јануар 10, 2010, 03:18:01 »

ovaj moj se jos ne vodi kao navara to je pickup kingkab II 2500cm i 81KS, i nije me mnogo kostao
Sačuvana

Dobar pogled
MikaHunter
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

LU,,Varovnice,,

WWW E-mail
« Odgovor #263 poslato: Јануар 10, 2010, 03:28:27 »

Male su razlike doduse King cab vise lici na teranno.Vozilo kao vozilo i nije skupo ali delovi su ludilo.Japanci su cudo.

Pozdrav!
Sačuvana

shaga
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

Wild Boar

WWW E-mail
« Odgovor #264 poslato: Јануар 10, 2010, 05:09:29 »

Japanci su cudo.

Pozdrav!
dance dance dance

Sačuvana

shaga
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

Wild Boar

WWW E-mail
« Odgovor #265 poslato: Јануар 10, 2010, 05:11:56 »

,a neko u terenu moze da vozi i HUMMERA.

I kada dodje HUMMER na teren.........onda ga vadi yahoo
http://www.youtube.com/watch?v=SX737IlQ2AU
Sačuvana

steel
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

s.rodic@hotmail.com
« Odgovor #266 poslato: Јануар 10, 2010, 07:11:43 »

Druze ovako izgleda auto kad se opere,a to ,,nebi rekao da ide baš svuda,, da moze da prica gde je sve prosao.....
,,Kada padne prvi sneg,, pa do daljnjeg ja sam sa njim po Kosmaju,malo da ga jos glacnem i opremim za off-road i predajem ga matorom.Sebi planiram da uvezem ili G klasu kratku kabrio verziju ili nissan navaru.Oba su extra za voznju van puta,nisu za neko preterano izivljavanju ali sneg,blato,voda do jedu.
Nissan patrol kratki je odlican dzip ali ima manu sto je visok,a kratak ima kratko medju-osovinsko rastojanje i ko nema iskustva sa takvim tipom vozila moze lako da nastrada.Znam za jedan sto se prodaje opremljen za off-road cini mi se da je oko 3000E 91`god,4.2 benzinac,ima plin,roll-barovi,alu-pragovi,maglenke vrhunske+4 nakrovu (srednje dve se kontrolisu na daljinac iz kola)Mogu da se raspitam dali je cena fixna milsim da nije registrovan.
Jaka kubikaža i registracija, plus benzinac. Neisplati se to uzimati.
Ps Malo sam se našalio, Što se tiče "da neide baš svuda" Wink good
Sačuvana

Vuk ne vije što je mesa gladan, nego vije da družinu svije!
MikaHunter
Lovac veteran
Van mreže Van mreže

LU,,Varovnice,,

WWW E-mail
« Odgovor #267 poslato: Јануар 10, 2010, 07:21:04 »

Jaka kubikaža i registracija, plus benzinac. Neisplati se to uzimati.
Ps Malo sam se našalio, Što se tiče "da neide baš svuda" Wink good
E jeste sve to ali ide ko ala po oranju skace po brazdama i registrovan je kao teretno do 30.000 din i trosi 25l plina i zadnja cena je 2500 ali skida maglenke sa krova i muziku.

Pozdrav
Sačuvana

marko cvarak
Junior
**
Van mreže Van mreže

« Odgovor #268 poslato: Јануар 10, 2010, 07:37:10 »

Meni se nekad desi problem kojeg dzipa da uzmem kad idem na teren.U principu uzimam prema boji odela i sa oba sam zadovoljan!!!

ne mogu se pozaliti ide i ovaj

DOBAR POGLED!!!

koje su ti boje gace? što veci auto manji u gacama!
Sačuvana

Ja sam prisutan
yoki hant
Iskusan lovac
Van mreže Van mreže

« Odgovor #269 poslato: Јануар 10, 2010, 08:00:56 »

Moze da se na Rolbar vozi vepar od 150 kg , a moze i smederevac plus pet lovca provereno , hi
Sačuvana
Stranice: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 25   Idi gore
Štampaj
Prebaci se na: