Nozevi

<< < (200/386) > >>

BR:
Evo jednog koga sam davno pravio. Gornji na slici. Ima ih puno koji cekaju u raznim fazama da budu zavrseni. Na zalost, vreme je problem..

Max011:
e ovo je onaj Miki poveliki kad krenem da indijancima,grizlijima i ostaloj boraniji objasnim neke stvari... inače to ti je bio jedan od najboljih tekstova po meni  :hi:  :drinks:

Ry:
Hudson Bay...kad sve drugo izneveri  ;)

BR:
Citat: Ry  Децембар 21, 2010, 09:01:56

Hudson Bay...kad sve drugo izneveri  ;)

Naravno ;)

Nema greske saq tim proverenim modelima..

Maxo, hvala..

NEMEZA:
Evo i moje skromne kolekcije

Poklon mog prijatelja Topoljskog inače njegov ručni rad drška od gambita kljun od slonove kosti

Moj prvi nož Mora K1 imao drvenu dršku, skinuo i uradio od roga srndaća

Moj drugi nož Muelin derač imao je drške od laminata koje sam skinuo i uradio od tikovine
Svi dole prikazani noževi su moj ručni rad sa drškama od jelenskog roga, osim tanta gde sam i dršku i kaniju uradio od tikovine. Napominjem da sve gravure radio Petar Topoljski i to bulino tehnika i duboka gravura.

Dole prikazano nebi mogo da svrstam u kategoriju noževa ali ide u paru sa nožem kad je u pitanju pečenje i roštilj.Samo sam radio drške.

Uradio sam još desetak noževa koji sam podelio prijateljima, a trenutno radim još jedan za svoju kolekciju i kad bude završen postaviću injegovu sliku.

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

[*] Prethodna strana